Cornell alistas Browni lisaajal 3:2

lwa töötus ga teine ​​ring

Noorem ründaja Matt Stienburg lõi reede õhtul Lynah Rinkis kaks väravat, sealhulgas oma teise lisaajavõidu vaid hooaja seitsmendas mängus, tõstes Cornelli meeste jäähokimeeskonna 3:2 võidule Browni üle.

Kasti skoor

Cornell (6:1, 4:1 ECAC Hockey, 2:1 Ivy League) – kes saavutas nädalavahetusel USA Today/USA Hockey Magazine küsitluses üheksanda ja USCHO.com küsitluses 10. koha – ei jäänud kordagi neljanda võiduga järjest maha. mäng. Kuid Big Red pidi üle elama palju ärevaid hetki, kui Brown (1-3, 1-3, 1-2) kogus, et sundida lisaraami.

See kõik pandi seisma kolm-kolme lisaajal, kus Big Red parandas oma esimeses NCAA uude formaadis mängus 3:0, et katkestada suhted pärast normaalaega. Mäng algas nooremkaitsja Sam Malinskiga, kes lõi Cornelli sinise joone sees suure löögi, et segada Browni litri edasiliikumist. Karud hoidsid tsooni, kuid üritasid litrit pesa suunas sundida, kuid Stienburg sai söödu vahele jätta ja vasturünnakut alustada.

Stienburgi sööt pani Andrejevi kihutama neutraaltsooni vasakusse serva, samas kui Malinski – kelle vahetus lähenes täisminutile – vältis muudatust, kihutades Suure Punase pingist mööda tsooni. Andrejev ei suutnud kunagi Malinskile möödasõidurada leida, kuid tema tõrjumine võrku sundis kõiki Browni kaitsjaid kiiresti taganema ning Andrejev kasutas ruumi, et end üles tõmmata ja pilusse manööverdada. Hilinenud rünnak võimaldas Stienburgil oma äärel asuvas ringis ruumi leida, kust Andrejev leidis ta perfektse ühekordse sööduga, mille Stienburg sööstis Browni väravavahi Mathieu Caroni blokeerijast mööda.

Stienburg vastutas ka Suure Punase esimese värava eest, kui esimesest perioodist oli jäänud 59,9 sekundit. Värava lõi ka viimase kolme mänguga 10 punktiga uhkeldav Andrejev ja värske kaitsja Hank Kempf. Vaid 21 sekundit pärast teist perioodi oli teise kursuse ründaja Kyle Penney oma hooaja kolmanda väravaga, et edu kahekordistada.

rangers blue pasknäärid kasti punktisumma

Kuid kuna mäng nihkus teisel perioodil peamiselt viis-viie vastu mängust jõuvõtetega mängule, leidsid Bears tee mängu tagasi.

Olin pettunud selles, kuidas meie poisid täna pärast esimest perioodi mängisid, ütles Mike Schafer '86, Jay R. Bloom '77 Cornelli meeshoki peatreener. Arvasin, et see meenutab päris liidu mängu (12. nov) – tulime välja ja olime pärast teise värava löömist jõumängus kohutavad. ... Ma arvan, et me arvasime, et see saab olema lihtsam kui see oli.

Pärast seda, kui suur punane raiskas mängu kaks esimest jõuproovi, pöördus pendel tagasi karude poole – ja nad kasutasid suurtähte. Cole Quisenberry lõi mängu keskpunkti lähedal meheeelise, seejärel tabas Michael Maloney lauapalli ja viigistas seisu 16:23, et mängida kolmandana.

Niipea, kui saame edumaa, tahame seda edu hoida. Kuid seda pole lihtne teha ja meil on noor meeskond ja ma arvan, et see kõik on osa kasvuprotsessist, ütles Stienburg. Kokkuvõttes saime võidu ja seda me teha tahame, aga tahame seal enda jaoks natukenegi lihtsamaks teha ja mitte minna lisaajale.

Kuid kui Cornelli penaltit vajati kõige rohkem peamise penaltiga vaid umbes kaks minutit pärast Maloney väravat, siis see andis tulemuse. Nate McDonald tegi öösel kolm oma karjääri tipptasemel 30 tõrjet, et aidata Brownil ära tappa ja lõpuks aidata Suurel Punasel lisaajal võita.

St Alphonsuse kirik kastanpruun ny

Viie minuti PK oli meie jaoks tõesti suur. … Paljud kutid astus meie eest pingile, ütles McDonald. Kui kutt niimoodi alla läheb, on see lihtsalt võimalus teistel meestel mees üles võtta. Ma arvan, et seda me täna õhtul tegime.

Oma paari kokkuvõttega võttis Stienburg üle meeskonna juhtpositsiooni viie väravaga, suurendades ühtlasi oma skooride seeriat karjääri parimaks kuueks mänguks – sealhulgas kaheksa punkti viimase kolme mänguga. Kempfi resultatiivne sööt pikendas tema punktide seeriat nelja mänguni.

Cornell jõudis Harvardiga ECAC Hockey esikohale viigiseisuga, andes mõlemale meeskonnale viie mänguga 11 punkti. Big Redil on võimalus see juhtpositsioon soolo enda valdusesse võtta laupäeval, kui ta võtab vastu Yale'i kell 19.00. meeskonna viimases tõelises kodumängus Lynah Rinkis üle kahe kuu.

mis juhtub, kui koer hammustab inimest

Kas me mängisime halvasti? Ei, ma ei arva, et mängisime halvasti, ütles Schafer. Kas mängisime oma standarditele piisavalt hästi? Ei... Mõned poisid vastasid hästi ja mõned, kes ei vastanud hästi.