Canandaigua jalgpallimeistrivõistluste hooaeg lõppes pärast kaotust Jamestownile

Canandaigua Braves suundus reede õhtul Jamestowni, et koduväljakul vastamisi Red Raidersiga. Kahe võitmatu meeskonna kokkupõrkes oli mängu öösildil, kuna A-klassi andekate vaenlased võitlesid tänupüha nädalavahetusel osariigi turniiri poolfinaalis. Vaprad jäid mängus napiks, kaotades võistluse 35:14.

ei saa kroomiga videoid vaadata

Jamestown läks varakult 7:0 juhtima, kuid Canandaigua lõi skoori kokku, kui Ryan Gavette 39 jardi maandusjooksul kaotas. Vaprad jätkasid skoorimist, pärast seda, kui esimene veerandaeg oli viigiseisuga seitse punkti, viis Bryan Boldrini väravavaht Canandaigua 14:7 juhtima.

Jamestown viigistas teise veerandi keskel seisu 14:14 ja asus enne mängu esimese poolaja lõppu 21:14 juhtima. Braves'i kaitse püsis suurema osa kolmandast veerandajast raske, kuid Red Raiders lisas veel ühe touchdowni, muutes mängu neljandale veerandajale 28:14. Jamestown lisas neljandal veerandajal viimase touchdowni, tehes lõppseisuks 35:14. Canandaigua lõpetab hooaja V sektsiooni meistrina ja rekord on 10:1.