Billsi hooaeg lõppes järjekordse laastava kaotusega playoffis Chiefsile (täielik kajastus)

Kolmandat korda nelja aasta jooksul lõpetas Buffalo Billsi hooaeg kaotusega Kansas City Chiefsile, seekord kaotati pühapäeva õhtul Highmarki staadionil AFC divisjonivoorus 27:24.

Buffalo juhtis poolajaks 17:13, kuid suutis teisel poolajal vaid seitse punkti. Siiski oli neil võimalus viigistada seisuga 27, seisuga 1:43, kuid Tyler Bass lõi 44 jardi väravast paremalt mööda.

Josh Allen sooritas 26 söötu 39-st 186 jardi ja maandumise. Samuti jooksis ta 12 korda 72 jardi ja kaks skoori. Khalil Shakir tõmbas Alleni 13 jardi sööduga ainsa vastuvõtva TD.

Box Score | Mängu tipphetked

Bills on esimene meeskond, kes on sama meeskonna poolt nelja aasta jooksul kolm korda välja langenud, sest San Francisco 49ers kaotas aastatel 1995–1997 kolm aastat järjest Green Bay Packersile.