Arved paranesid seisuni 3:0, kui tagasi võideti Ramsi üle (täielik kajastus)

Pärast teisel poolajal 28:3 eduseisu loovutamist viis Josh Allen Billsi neljanda veerandi mängu võiduni, ühendades end Tyler Kroftiga, et tema teine ​​maandumine mängus :15 jäi, andes Buffalole 35. 32 võitu. Bills paranes võiduga 3:0-le.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

SEAN MCDERMOTTI MÄNGUJÄRGNE PRESSKONVERENTS:

SOTSIAALNE:

MÄNGU ​​EELVAADE:

Bills ja Rams astuvad pühapäevasesse mängu kaotuseta. Vaid üks jääb kaotuseta pärast 3. nädalat. Vaid ühes mängus on 3. nädalal kaks võitmatut meeskonda – see on Monday Night Football with the Ravens and Chiefs.

Üheteistkümnel meeskonnal pole 2020. aasta hooaja kahe nädala jooksul veel kaotatud. Billsi ja Ramsi seltsis on Ravens, Chiefs, Cardinals, Seahawks, Packers, Bears, Raiders, Titans ja Steeler. NFC Westil on kõige rohkem võitmatuid meeskondi, kellel on kolm.

Pühapäevases kohtumises osalevad ka kaks meeskonda, kellel on viis parimat rünnakut. Bills on liigas kolmandal kohal, läbides keskmiselt 464 jardi mängus, samal ajal kui Rams on viiendal kohal, keskmiselt 435,5 jardi mängu kohta.