Amerksi kolmanda perioodi tagasitulek jääb Monstersile alla kaotuse

Rochester Americans ei suutnud kolmanda perioodi kaheväravalist kaotusseisu kustutada, kuna langes laupäeva õhtul Rocket Mortgage FieldHouse'is toimunud vastasseisu teisel poolel Cleveland Monstersile 4:3.

Rochester jäi 4:2 alla, kui mängu mängimise lõpuni oli jäänud veidi enam kui 12 minutit, kui Brandon Biro lõi oma teise värava mängus ning lõi eduseisu 4:3. Amerksil oli paar võimalust viigistada, kuid nad ei suutnud seda ära kasutada, kuna Cleveland hoidis võitu.

Rochesteri teise värava lõi Sean Malone, resultatiivseid sööte kogusid Ethan Prow, Lukas Rousek, Chase Priskie ja Michael Mersch. Michael Houser tegi 22 tõrjet, sealhulgas 10 viimasel perioodil.

Amerks saab paar päeva puhkust, enne kui võõrustab kolmapäeva õhtul Syracuse Crunchi.