Amerks parimad fantoomid tulistamises

Colorado ravib delta 8 kummikommi

Rookie ründajad Jack Quinn ja JJ Peterka särasid mõlemad oma hooaja esimeses löömingus, viies Rochester Americansi (8-5-0-0) 5:4 võidule Lehigh Valley Phantomsi (3-8-3-1) üle. Reedel The Blue Cross Arenal.

Võiduga on Amerks võitnud viimasest 12 mängust kaheksa, sealhulgas neli kodujääl. Rochesteril on viimase viie aasta Flower City mängu rekord Lehigh Valley vastu 3:0:1:0, teenides samal ajal ka vähemalt ühe punkti kuues viimasest kaheksast mängust Phantomsi vastu, mis pärinesid 30. detsembrist 2016. 4-2-1-1 üle selle ajavahemiku. Kõigil selle perioodi kaheksal võistlusel on võitnud meeskond löönud vähemalt kolm väravat.

Ründaja Brett Murray lõi viimase viie mänguga oma neljanda ja viienda värava, samal ajal kui Peterka ja Linus Weissbach lõid kampaania kokkuvõttes oma neli väravat. Oskari Laaksonen, Ethan Prow, Sean Malone, Mattias Samelsson, Josh Teves ja Quinn andsid kõik ühe resultatiivse söödu.

Väravavaht Michael Houser alustas AHL-is sel hooajal esimest korda ja pärast 2016-2017 lõppu seitsmenda. Ta lõpetas öö 28 tõrjega, lisaks kahele, mille vastu tuli võitu teenida.

Phantoms punktide koguja Morgan Frost tõi hooaja tipptasemel kolm punkti (1+2), samas kui Garrett Wilson, Connor Bunnaman ja Gerry Mayhew lõid kõik kaotusseisus. Tänaõhtune kaotus, mis ületas regulatsiooni, oli Lehigh Valley jaoks sel hooajal neljas, kuid oskuste arvestuses esimene.

Võrgumees Felix Sandstrom (3-5-3) mängis liigas esinumbrina 12. mängu ning vaatamata 20 tõrjele, millest üks oli löök, sai ta kaotuse.

Rochester, kes lõi kolmandal perioodil paar väravat üheväravalise kaotusseisu kustutamiseks, viigistas Phantomid mängu seisuga 4:4, kui mänguseisu oli jäänud 1:27, et sundida lisaajale. Lehigh Valley mängu viimistlemisel lasid nad Sandstromi tõmmata, samal ajal kui meeskondadel oli neli uisutajat.

Lisaframi ajal oli Amerksil litter enamuse avamängust kolm minutit, enne kui talle vilistati seisuga 2:05 pardalemineku eest.

Järgnenud jõumängus hoidsid Phantomid litrit rünnakutsoonis peaaegu kogu penalti vältel. Kaitsjad Casey Fitzgerald, Samuelsson, Teves ja Prow koos ründajatega Michael Merschi ja Mark Jankowskiga ei lubanud lööki, et viia mängu viskele.

Quinn avas oskuste võistluse, kui ta viis Rochesteri pimestava liigutusega varakult 1:0 juhtima, enne kui Houser Mayhewi ja Frosti eitas. Kolmandas raundis saavutas Peterka löökvõidu, kui ta alistas blokeerija poolel Sandstromi.

00 stiimuli kontrolli olek

Rochester alustas esimest perioodi kaheväravalise eduseisuga, kui Murray ja Weissbach lõid 5:17 vahe, viies kodumeeskonna 2:0 juhtima 7:34. Lehigh Valley andis aga vastulöögi kolme järjestikuse tabamusega, et asuda mängu viimase 20 minuti jooksul 3:2 juhtima, sealhulgas paar väravat 12-sekundilise vahega.

Kolmandal perioodil aga teise perioodi stsenaariumi ümberpööranud Amerks, kes oli 19:4 üle löönud, piiras Phantomid vaid kolme tabamusega, enne kui Murray ja Peterka taastasid Rochesteri 4:3 eduseisu.

Kolmanda mängu lõpus sundis Mayhew lisaajale minema, enne kui Quinn ja Peterka tulistamise ajal võidu saavutasid.

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

Amerks alustab laupäeval, 20. novembril Adirondack Bank Centeris kahemängulist setti kaotuseta Utica Cometsi vastu. Mänguaeg on määratud kell 19.00. algab ja kantakse otse üle nii The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochesteris kui ka AHLTV-s.