Amerks langeb Monstersile OT-s, 6.-5

Rochester Americans loovutas kolmanda perioodi hilise eduseisu ja langes reede õhtul Blue Cross Arenal lisaajal Cleveland Monstersile 6:5. Kaotusega langes Amerks hooaja kokkuvõttes seisule 7-4-1-0.

maailma rikkaimad pokkerimängijad

Rochester juhtis 5:4, kui mänguseisu oli jäänud veidi üle minuti, kui Cleveland viigistas mängu ja saatis mängu lisaajale. Poolteist minutit pärast lisaaega lõi Monsters mängu võiduvärava ning vormistas tagantjärele võidu.

Filip Cederqvist lõi oma esimese American League Hockey värava ja lisas hiljem veel ühe, et juhtida Amerksi rünnakut. Aleksandr Kisakov lõi ka oma esimese AHL-i värava, Chase Priiskie ja Mitch Eliot aga leidsid värava. Isak Rosen kogus paari resultatiivse söödu.

Rochester tegeleb võrguga seotud probleemidega. Ukko-Pekka Luukkonen sai vahetult enne mängu gripilaadsete sümptomitega kriimustatud. Niisiis sai Michael Houser stardi ja pööras 24/27 viske kõrvale, enne kui lahkus mängust kolmanda perioodi alguses koos gripilaadsete sümptomitega. Cincinnati Cyclonesist tagasi kutsutud Beck Warm mängis ülejäänud mängu, peatades viis kaheksast viskest.

Amerks läks jõumängus 2:3 ja penaltis 2:4.

Rochester suundub laupäeval Belleville'i, et kohtuda Senatorsiga. Litri langemine toimub kell 19.