Amerks võidab 7:3 Bearsi

Rochester Americans (10-6-0-0) läks 4:0 juhtima ega vaadanud kunagi tagasi oma teel Hershey Bearsi (8-6-2-1) 7:3 löömisele reede õhtul. lahing American Hockey League'i nurgakivide frantsiiside üle Blue Cross Arenal.

Amerks lõi hooaja tipptasemel nelja jõumängu väravat ja kuus erinevat mängijat tegid mitmepunktilise esituse. See matš oli kõigi aegade 461. kohtumine AHL-i kahe vanima meeskonna vahel ja esimene kohtumine Rochesteris alates 23. oktoobrist 2019. Võiduga on viimasest 15 mängust kokku 10 võitnud Rochester teeninud turniiril vähemalt ühe punkti. kuus viimasest 11 mängust Bearsiga on pärit 2016.–2017. aasta kampaaniast, saavutades selle ajavahemiku 5-5-1-0.

Jack Quinn ja Mark Jankowski andsid mõlemad ühe värava ja andsid kaks resultatiivset söötu ning Peyton Krebs andis kolm resultatiivset söötu. Michael Mersch (2+0), Ethan Prow (0+2) ja JJ Peterka (0+2) kirjutasid kõik kokku mitmepunktilise mängu. Mason Jobst, Sean Malone ja Ryan MacInnis lõid mõlemad ühe väravaga. Oskari Laakonen ja Josh Teves teenisid mõlemad resultatiivse söödu.

Väravavaht Ukko-Pekka Luukkonen (6-6-0) tegi viimase üheksa mängu kaheksanda mängu ja kokkuvõttes 12. koha. Soome võrgukaitsja tabas 40 pealelööki, sealhulgas 27 viimase 40 mänguminuti jooksul, ning noppis oma hooaja kuuenda võidu. Luukkonen on AHL-is võitude arvestuses jaganud kuuendal kohal, olles nii mängitud minutite (685) kui ka peetud mängude (12) arvestuses neljas.

Joe Snively kiirendas kahe abiga ööga Bearsi rünnakut, samal ajal kui Mason Morelli, Garrett Pilon ja Kody Clark süütasid lambi. Alates novembri algusest on Snively löönud 14 punkti eest seitse väravat ja andnud seitse resultatiivset söötu ning toonud selle aja jooksul kolm kolmepunktimängu ja viis mitmepunktiviset.

Avaringis said kaks klubi kokku 52 trahviminutit ja Amerks lõi 3:0 eduseisu. Kaks Rochesterit tulid inimese eelise teel ja teine ​​​​tulevad sekundid pärast jõumängu.

Mersch lõi oma hooaja teises mitmeväravalises mängus kolmest väravast kaks. See oli tema esimene kord, kui Ontario Reigni liikmena lõi samal perioodil kaks korda värava alates 24. märtsist 2017. Amerksi meeskonna kapten on viimase 14 mänguga kirja saanud 16 punkti (9+7) ja viis mitmepunktiviset, et tõusta punktiarvestuses teiseks.

Rochester suurendas teisel perioodil 16:09 seisul oma edu neljale, kui Malone lõi Peterka ja Tevese ristsöödu.

Hershey kustutas tabloolt nulli kaadri viimasel 30 sekundil, kui Clark ja Snively 2-1 vastu sõitsid.

Viimase stoori esimese kaheksa minuti jooksul lisasid Bears vähem kui minutise vahega paar väravat, et tasakaalustada Jobsti jõumängu seisu 4:09.

kui palju vaatamisi on YouTube'is viiruslik

Pärast seda, kui Hershey viidi seisu 5:3, vastas Rochester kahe järgmise väravaga, et muuta mäng kättesaamatuks, kuna Quinn ja Jankowski lõid oma hooaja vastavalt 10. ja neljanda värava.

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

Amerks lõpetab kolmemängulise nädala, tehes laupäeval, 26. novembril oma hooaja esimese reisi Upstate'i meditsiiniülikooli, et võtta vastu Syracuse Crunch. Kell 19.00 Võistlus on teine ​​12-st plaanitud matšist kahe põhjadivisjoni rivaali vahel ning kogu tegevust kantakse otseülekandes The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester ja AHLTV.