Alan Johnson võitis Canandaigua Motorsports Parkis karjäärivõidu #119

Pilves taevas ja kiire rada tervitasid laupäeva õhtul Canandaigua Motorspordipargis võistlejaid ja fänne, kui Lucas Oil Empire Super Sprints ühines tavapärase võistlusprogrammiga, et korraldada tegevusterohke võidusõiduõhtu.

Sam Reakes IV oli Lucas Oil Empire Super Sprint 25-ringilise 'A' Maini varajane liider, kui Jason Barney võitles teise koha pärast Dylan Swernikuga. Kui Barney tõusis teiseks, pääses Chuck Hebing esiviisikusse, kui Reakes juhtis kohe poolega. Reakes tabas liiklust 6. ringil, mis võimaldas esiviisikul autode vahelt läbi kihutades kokku sulguda. Barney haaras poolel teel neljanda kurvi juhtima, kui Hebing võitles intensiivselt Swerniku ja Johnathan Prestoniga. Hebing märgistas esivenitusseina 17. ringil ja oli sunnitud platsile minema, kui Barney suurendas oma edumaa võitluses teise koha pärast. Finišis oli Barneyl otsekohe non-stop-sõidus täielik edumaa ja ta võitis, samal ajal kui Reakes hoidis napilt teiseks Swernikut, järgnesid Shawn Donath ja Johnathan Preston.

kas eluasememull lõhkeb

Lucas Oil Empire Super Sprint eelsõidu võitsid Sam Reakes IV, Jake Brown, Shawn Donath ja Glenn Styres. Matt Tanner võitis Dashi ja B-Maini võitis Alex Vigneault.

Dave Allen ja Derrick Podsiadlo tõid 35-ringilise Modified funktsiooni alguses väljaku rohelise lipu alla, Allen tõmbus eemale ja asus varakult juhtima. Alan Johnson ja Matt Sheppard töötasid 10. ringi tähises keskpaigast väljaku etteotsa. Johnson saavutas esikolmiku 15. ringiks ja paar ringi hiljem tõusis ta juhtima. Sheppard tõusis peagi teisele kohale ja lahing liitus, kui liidrid sisenesid ristuvatesse liiklustesse. Veel tagasi langesid Justin Haers ja Erick Rudolph esiviisiku positsioonidele. Võistluse üksik hoiatuslipp lehvis 26. ringil, kui Mike O’Brien märgistas seljavenitusel Eldon Payne’i aeglustavale autole, mis pani laua kabe viimaseks löögiks. Johnson sai taaskäivitamisel ühendust, et Sheppardist eemalduda, kui Rudolph liigutas Haersi, et haarata kolmas koht. Finišis oli Johnsonil kolme auto pikkuse vahe Sheppardi ees, järgnesid Rudolph, Haers ja Steve Paine.

Modified eelsõidu võitsid Derrick Podsiadlo ja James Sweeting.

Anthony Kimble hüppas pole-positsioonilt 25-ringilise Sportsmani mängu juhtima ja saavutas kiiresti mitme auto pikkuse edumaa võitluses teise koha eest, kus Kane Bristol ja Austyn Fugle saavutasid võidu Dave Marcuccilliga, kes oli kiiresti autoga sõitnud. tema 10. stardikoht esiviisikus. Kui võistlus jõudis keskmistesse etappidesse, liitus võitlusega ka Kevin Ridley, kui Marcuccilli valis kohad, saavutades 10. ringiga teiseks. Kaks ringi hiljem sai Marcuccilli Kimble'i käest ja asus juhtima. Marcuccilli tõmbus eemale, et võtta kohe võidumarginaali Ridley ees, kes tõusis teiseks ja oli Kimblest eemale tõmbunud. Nick Guererri ja Austyn Fugle olid üle joone neljanda ja viiendana.

Sportlase eelsõidu võitsid Anthony Kimble, Kane Bristol ja Nick Guererri.

Shawn Lloyd tõusis 15-ringilise Street Stocki turniiri avamisel liidriks, kuid Adam Depuy võistlemiseks ei läinud kaua, kui ta möödus CJ Guererrist, tõustes teiseks vaid paari ringiga. 5. ringiks haaras esikoha. Kui Depuy eemaldus, võitles Bob Buono kolmanda koha eest Marc Minutologa, kusjuures Buono lukustas kolmanda koha viie ringiga. Kabes sai Depuy oma hooaja teise võidu, Guererri, Buono, Minutolo ja Parker Smith saavutasid esiviisiku võistlusel, mida aeglustatakse vaid korra.

CJ Guererri võitis Street Stocki eeljooksu.

parim tsükli tugi steroididele

10-ringiline New Legends Sportsmani funktsioon kulges katkematult, kogu tegevus toimus kahel viimasel ringil, kui Cameron Tuttle püüdis leida teed võidusõidu pika liidri Brandon Mishaudi poolt. Tuttle läks viimase ringi kolmandas kurvis väljapoole, viigistas isegi Mishaudiga ja tegi võidukäigu finišisse jooksus, et võtta võit poole auto pikkusega. Mishaud, Kasey Schmitt, Ken Wendt ja Ken Washburn moodustasid esiviisiku.

Kasey Schmitt ja Brandon Mishaud võitsid New Legends Sportsmani eelsõidud.

Võidusõidud jätkuvad Canandaigua Motorspordipargis järgmise laupäeva õhtul, kui American Equipment esitleb programmi, milles osalevad Modifieds, Sportsman, 305 Sprints, Street Stocks ja New Legends Sportsman. Eriliseks lisaatraktsiooniks on Kids Power Wheelsi võidusõidud, võidusõidud algavad kell 19.00. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti www.canandaiguamotorsportspark.com.

keto kaalulangus hai tank

VÕISTLUSE KOKKUVÕTE: SPRINTACULAR #1-CANANDIAUGA MOOTORISPORDIPARK 27. mail 2017

LUCAS OIL ESS A MAIN
JASON BARNEY, Sam Reakes IV, Dylan Swernik, Shawn Donath, Johnathan Preston, Steve Doell, Coleman Gulick, Dylan Westbrook, Paul Colagiovanni, Paul Kinney, Brett Wright, Jeff Cook, Jake Brown, Matt Tanner, Corey Turner, Chad Miller, Glenn Styres, Alex Vigneault, Mitch Brown, Matt Billings, Brandon Kidd, Lee Sanders, Ryan Turner, Chuck Hebing.

MUUDETUD FUNKTSIOON
ALAN JOHNSON, Matt Sheppard, Erick Rudolph, Justin Haers, Steve Paine, Gil Tegg Jr, Dave Allen, Rick Richner, Derrick Podsiadlo, Dave Rauscher, James Sweeting, Kyle Coffey, James Meier, Tommy Keyes, Lance Dusett, Kaitlyn Pashina, Justin Wright, Eldon Payne, Mike O'Brien, Rich Vinson.

SPORTLASTE OMADUS
DAVID MARCUCCILLI, Kevin Ridley, Anthony Kimble, Nick Guererri, Austyn Fugle, Kane Bristol, Paul Guererri, Ricky Newton, Karl Comfort, Matt Guererri, James Henry, Chris Burek, Brett Senek, Doug Smith, Loren Lincoln, Dave Conant Jr., Brett Buono, Tim Baker, Frank Guererri, Doug Rohr, Jeff Davoli (DNS).

STREET STOCK FUNKTSIOON
ADAM DEPUY, CJ Guererri, Bob Buono, Marc Minutolo, Parker Smith, Brad Steinruck, Jim Claypool, Shawn Lloyd, Mike Welch, Chris Zombia, Seth Steele, Nick Dandino.