#7 William Smith, Rochester võitleb 2:2 viigiga

Seitsmenda asetusega William Smithi kolledži jalgpallimeeskond ja Rochesteri ülikool võitlesid täna pärastlõunal Cozzens Fieldis toimunud konverentsivälisel heitlusel 2:2. Herons on nüüd hooajal 3:0:1.

ja lõi William Smithile väravad. mängis kõik 90 minutit väravas ja tegi viis tõrjet.

Yellowjacketsi väravad lõid Claire Grover ja Natalie Kocsis (3-0-1). Grace Kuropatkin läks Rochesteri väravas kaugusesse ja tegi kaheksa tõrjet.

PÕHISTATISTIKA

• Tasavägiselt kulgenud mängus lõpetasid Herons löökides kerge 16-13 eduseisuga.
  • William Smith lõi mängu kõik neli nurgalööki.

ESIMENE POOL

• Meeskonnad vahetasid võimalusi esimese 45 minuti jooksul, kui Herons alistas Yellowjacketsi 8:7.
  • Mängu esimene võimalus avanes William Smithil juba kolmandal minutil. peatas Kuropatkin 20 jardi löögi.
  • 13. minutil summutas DiMenna ja väravavaht löögid.
  • DiMenna murdis suluseisu 22. minutil. Ta kogus Hotalingilt pika söödu, murdis kasti ja libistas löögi puuri alumisse paremasse nurka.
  • Rochester viigistas mängu 41. minutil. Grover keeras kasti ülevalt löögi Nelsonist mööda oma hooaja viiendaks väravaks. Katharina Probst sai väravasöödu.
  • Yellowjackets viis Rochesteri 44. minutil napilt juhtima. Ta leidis end tühja puuri ees pärani lahti olevat, kuid lõi löögi täpselt mööda.

TEINE POOL

• William Smith saavutas teisel poolajal 40 sekundit juhtima. Vasakpoolsel väravapostil seistes lõi Straney oma hooaja teise värava nimel põrgatava söödu üle väravajoone. Hotaling sai väravasöödu.
  • Meeskonnad vahetasid raami keskosas võimalusi. Straney viis William Smithi peaaegu 3:1 juhtima, kuid sukeldunud Kuropatkin lükkas tema löögi kõrvale.
  • Kuigi Rochester ei sooritanud ametlikke lööke, sooritas Rochester paar ohtlikku tsenderdust, mille Nelson juhtima jäi.
  • Natalie Kocsis viigistas 80. mängu. Ta kogus Mia McGintylt läbilöögi ja libistas löögi puuri alumisse paremasse nurka.
  • William Smithil oli mängu lõpufaasis paar võimalust, kuid nad ei suutnud Rochesteri väravavahist mööda hiilida.

SARJA AJALUGU

• Tänane mäng oli kolmas järjestikune viik William Smithi ja Rochesteri vahel.
  • DiMenna värav oli Heronsi esimene värav Yellowjacketsi vastu alates 2018. aastast. Pärast kahte järjestikust 0:0 viiki ja 1:0 kaotust oli Herons Rochesteri vastu mänginud 344:01 minutit ilma väravata.

JÄRGMISENA
William Smith on taas mängus järgmisel laupäeval, 16. septembril, kui ta suundub Pennsylvania osariiki Granthami, et võtta vastu kolmandal kohal olev Messia. Mängu algus on kavas kell 11.